компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазерна різка металу обладнання з ЧПУ

Лазерна різка металу обладнання з ЧПУЛазерний верстат є одним з популярних способів розкрою листів металу. Таким верстатом можливо швидко і дуже точно вирізати безліч однакових деталей, що значно заощадить Ваш час і кошти. Лазерна різка металу (обладнання з ЧПУ) здійснюється в спеціалізованих компаніях, які переважно займаються різноманітною обробкою металу.

Компанія «ЕСІ Промметал» є саме тією компанією, яка займається різкою, згинанням, перфорацією і іншими видами обробки металу за допомогою новітніх технологій. У нас також здійснюється лазерна різка металу (обладнання з ЧПУ) за оптимальними цінами.


Хотілося б відзначити, що лазерний верстат може виконувати не тільки різання металу, але також і гравіювання; верстат виконує графічні зображення і фотографії на різноманітних поверхнях, такі, як дерево, шкіра, метал, пластик, скло і т.д. Лазерна різка металу (обладнання з ЧПУ) - це найбільш точний спосіб різання навіть найдрібніших і тендітних деталей з металу. Вона проводиться дуже швидко і не залишає «задирок» на зрізах деталей.

Завдяки обладнанню з ЧПУ стало можливим вирізати найскладніші деталі не тільки з металу, але також з дерева. Використовуючи програмну мову, фахівці налаштовують систему верстата таким чином, щоб ним виконувалися різні функції, наприклад, різка об'ємних квітів, зображень на дереві. Якщо цікавить лазерна різка металу або обладнання з ЧПУ в Києві, Ви можете завжди звернутися до наших фахівців.

Така різка дуже популярна для машинобудівних та інших підприємств, яким потрібні деталі у великих кількостях. Як відомо, зараз ніхто не займається різкою або розкроєм металу вручну. Все роблять спеціальні верстати. Цікавить лазерна різка металу, обладнання з ЧПУ? Наше підприємство може Вам запропонувати найкращі послуги з різання.

У фірмі «ЕСІ Промметал» працюють професіонали, які з задоволенням виконають будь-яке Ваше доручення. Звертайтеся до нас, якщо Вам знадобилася лазерна різка металу, або обладнання з ЧПУ.