компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазерна різка металу

Лазерна різка металу являє собою спеціальну технологію, яка розкроює матеріал. Для її проведення використовується високої потужності лазер. У більшості випадків вона застосовується на промислових виробничих лініях. Розрізає матеріал незалежно від його властивостей сфокусований лазерний промінь, який управляється комп'ютером, плюс до всього він забезпечує високу концентрацію енергії.

Лазерна різка металуПроцес лазерного різання металу відбувається під впливом лазерного променя, який розрізає потрібну ділянку матеріалу, який видувається, плавиться або випаровується.

Лазерна метала різка володіє багатьма перевагами, до яких можна віднести зручність, універсальність, відсутність механічного контакту, високу якість готового результату. Вона здійснюється з високим ступенем точності і з високою продуктивністю. Лазерне випромінювання управляється досить просто і легко, це дозволяє проводити навіть найскладніші процеси.

Якщо Вас цікавить професійна лазерна різка металу, тоді замовити її Ви зможете в нашій компанії «ЕСИ Промметалл». У нас представлено багато послуг, які ми здійснюємо якісно, відповідально і оперативно. Ви гарантовано залишитеся задоволені результатом співпраці з нами.

Для проведення лазерної метала різки необхідні спеціальні установки. Вона здійснюється шляхом наскрізного запису матеріалу променем лазера.

У нас Ви зможете замовити лазерну різку металу, зв'язавшись з нами за вказаними на сайті контактними даними. Ми будемо раді запропонувати Вам свою професійну допомогу і вигідні умови співпраці.