компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Виготовлення конструкції з металу за кресленням


Виготовлення конструкції з металу за кресленнямВиготовлення конструкції з металу за кресленням дуже затребуване для різних підприємств, яким необхідні різного роду предмети і пристосування. Наприклад, для сільгосптехніки дуже потрібні різні деталі, які часто зношуються. Це можуть бути кронштейни, кріплення, подрібнювачі, підбирачі та багато іншого. Деталі, які виготовляються на підприємстві «ЕСІ Промметал» завжди відрізняються своєю добротністю, точністю різу і перфорації. Виготовлення конструкції з металу за кресленням майже завжди проходить під наглядом досвідчених фахівців, які стежать а тим, щоб верстат рівно розрізав листи, а також щоб перфорація або зварювання пройшли без проблем.

Якщо Ви шукаєте завод або фірму в столиці, яка б взялася за виготовлення конструкції з металу за кресленням, то Ви напевно запримітите для себе сайт «Есі Промметал». Тут описані як раз ті послуги, які Ви зараз шукаєте. Напевно, крім виготовлення деталей, Вам потрібна буде перфорація або згинання.

Чим відрізняється наша робота від роботи інших організацій, в Києві? Не кожна організація може собі дозволити закупити дорогі верстати для свого виробництва. Однак, ми закупили такі пристосування в Європі, для того, щоб наші замовники змогли відчути, що таке справжня якість обробки металу. Виготовлення конструкції з металу за кресленням - це одне з наших напрямків, яке ми намагаємося відпрацювати і більш автоматизувати. І нам це вдається, так як останнім часом попит на виготовлення різних металоконструкцій став більш відчутним. Якщо у Вас є кілька креслень, які вже давно лежать і «очікують» свого виконавця, привезіть їх до нас. Ми більше, ніж впевнені, що виготовлення конструкції з металу за кресленням у нас - це найбільш вигідний і якісний варіант для Вас.
Ви напевно вже стикалися з такими випадками, коли Ваші креслення вважали занадто складними або нездійсненними. Для нас немає нездійсненних креслень або чого-небудь складного, адже ми працюємо з різного роду складними конструкціями. Виготовлення складної конструкції з метала по Вашим кресленням відбуватиметься від трьох і більше днів.