компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Завод металоконструкцій Україна


Завод металоконструкцій УкраїнаЗавод металоконструкцій (Україна), компанія «ЕСІ Промметалл» в нинішній час не тільки займається кроєм і перфорацією сталі, але також робить всілякі конструкції і деталі для всіх замовників. Конструкції, від дрібних до масивних, можна замовляти за індивідуальним планом, певної величини і діаметра. Тут Вам можуть виготовити профілі, обшивки, сита, каркаси, кронштейни та багато інших заготовок. Якщо Ви шукаєте в столиці завод металоконструкцій (Україна), то Ви можете звернутися в «ЕСІ Промметалл».

У нас замовляють як масивні, так і дрібні деталі, які необхідні в роботі сільгосптехніки і устаткування, а також різні кріплення, кільця, зачепи і багато іншого. Надійний виробник, завод металоконструкцій (Україна) «ЕСИ Промметалл» готовий від Вас прийняти будь-якої складності проект на розробку і виробництво потрібних металевих деталей.

Щоб наші замовники завжди були задоволені своїм вибором, нами використовується сталь і метал кращої якості. З цієї причини ті конструкції та запчастини, які виготовлялися нами, ніколи не піддавалися поломкам і іншим неприємностям. Надійний завод металоконструкцій (Україна), який знаходиться недалеко від Києва, фірма «ЕСІ Промметалл» також приймає замовників на крій металу і викрійку різних сталевих заготовок. Фарбування, перфорація - це теж входить в наші послуги. Якщо Ви хочете здати своє замовлення в ту компанію, де великий спектр послуг, Вам слід звертатися на завод металоконструкцій (Україна).

«ЕСІ Промметалл» - це фірма, яка довела свій авторитет і надійність, і тепер працює як повноцінний завод металоконструкцій (Україна).