компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Трансформаторні підстанції виготовлення на замовлення


Трансформаторні підстанції виготовлення на замовленняТрансформаторні підстанції (виготовлення під замовлення) дуже необхідні для того, щоб по місцях безпечно розподілити, перетворити, знизити або підвищити напругу в електромережі. Якщо звернути увагу на зовнішні характеристики підстанцій, то Ви відразу ж помітьте на те, як вона зроблена. Підстанція часто представляє собою цегляну будівлю зі сталевими вузькими дверима зі специфічною перфорацією або отворами. Якщо Ви відповідальний у Вашому місті або селищі за те, щоб там стояли трансформаторні підстанції (виготовлення під замовлення), то Вам потрібно замовити металеву обшивку для такого роду будівель.

Підстанції можуть бути виготовленими тільки з металу, абсолютно ізольованими і закритими від навколишнього світу. Які ж трансформаторні підстанції (виготовлення під замовлення) виготовляємо ми? Поспішайте проконсультуватися з нашим співробітником для того, щоб замовити потрібний тип.

Метал, з якого буде виготовлятися підстанція, може бути привезений Вами, або ж замовлений у нас. Ми розширили список послуг, що надаються, і тепер наші клієнти можуть замовляти у нас не тільки різання, але і виготовлення всіх металевих компонентів, які складають трансформаторну металеву підстанцію (виготовлення під замовлення). Завдяки верстатному лазерному розрізу, форми металевих листів виходять ідеально рівними і з потрібною кількістю отворів. Помилки або брак абсолютно виключені, так як верстат управляється програмою на комп'ютері. Якщо потрібно зробити сталеві трансформаторні підстанції, то виготовленням під замовлення займається компанія «Есі Пром Метал».

Починаючи з сьогодні, всі бажаючі можуть замовити разом з різкою виробництво трансформаторної підстанції (виготовляється на замовлення).