компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазерне різання металу лазером

Лазерне різання металу лазеромЛазер – дивовижний прилад, за допомогою якого можна здійснювати різні дивовижні речі. Ним можна оперувати і лікувати хворих людей. А також можна різати метал. Варіантів застосувань насправді багато. У цій статті мова піде саме про розкрої металевих листів.

Вже досить довго людству доступна технологія різання металу лазером. Лазерний верстат для цієї справи успішно використовується в світі і в Україні зокрема. Це чудове приладдя, без котрого багато виробів з листа заліза вирізати було б просто неможливо. Лазерне різання металу лазером – це дуже тонка робота, що дозволяє створювати справжні шедеври з нудного і неприступного на перший погляд матеріалу.

Метал складний в обробці, так як для нього характерні висока міцність і твердість. Тому для роботи з ним потрібні дуже міцні ріжучі елементи. Так думали люди до відкриття чудодійних можливостей лазерного променя. Лазерне різання металу лазером взагалі не передбачає силового впливу на матеріал. А результат завжди гідний захоплення.

Лазерне різання металу лазером – послуга, доступна до замовлення на нашому підприємстві.

Для тих робіт з розкрою, де потрібні максимальна точність і акуратність, саме цей спосіб різання буде найбільш вдалим. Звичайно, точність залежить не тільки від самого способу впливу, але також від якості використовуваного обладнання. Наше підприємство здійснює лазерну різку металу лазером на сучасному верстаті (автоматичному). Ми гарантуємо високу якість виконання робіт. Імовірність браку – мінімальна.

Цікавить лазерне різання металу лазером? З цього питання звертатися можете до нас!