компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазер плюс різання металу

Лазер плюс різання металуРобота з металом завжди складна, адже матеріалу цьому притаманні твердість, міцність. Коли доводиться різати його лист на шматочки певної форми, виникає безліч складнощів. У місці розрізу утворюються відколи, гострі загнуті краї. Лінія розрізу іноді виходить нерівною або зовсім не такою, якою повинна бути. Але ці проблеми актуальні тільки тоді, коли різка здійснюється спеціальними ножицями або іншим подібним ріжучим приладдям. У випадку з лазером такого не буває. Лазерний верстат з металолистами здатний творити чудеса.

Лазер плюс різання металу – послуга, яку замовляють зараз дуже часто. Коли в роботі важлива тонкість і точність, без такої послуги і зовсім не обійтися. Та й навіщо погоджуватися на менш якісне виконання робіт з розкрою, якщо можна замовити лазер плюс різання металу. Ця технологія дозволяє отримувати на виході вироби з ідеально рівними краями, без яких-небудь дефектів. Та й фантазію при створенні креслення майбутнього виробу не доведеться обмежувати. Будь-який орнамент лазер виріже максимально точно й акуратно. Лазер плюс різання металу без сумніву заслуговує на увагу.

Наше підприємство – те місце, куди слід звернутися в першу чергу, якщо цікавить лазер плюс різання металу. Ми в цьому сегменті одні з кращих.

До нас надходять замовлення на виготовлення самих різних виробів і їх окремих частин. Наше сучасне обладнання і високого рівня професіоналізм дозволяють будь-яке замовлення виконати якісно і швидко. Приклади виробів з категорії лазер плюс різання металу, створених нами, можна переглянути на нашому сайті.

Цікавить лазер плюс різання металу? Телефонуйте нам!