компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Послуги різання згинання металу

Послуги різання згинання металуПідприємство «ЕСІ Промметал» надає послуги «різання, згинання металу» в Києві недорого. Якщо у Вас на підприємстві виникла потреба виготовити деталі з оцинкованої сталі гнутого типу, Вам потрібно звернутися до нас. Ми даємо нашим клієнтам можливість придбати метал для заготовок у нас, також ми проробляємо роботу з металом, який привезе замовник.

При наданні послуги «різання, згинання металу» ми використовуємо листозгинний прес компанії швейцарського виробника «Bystronic». Деталь виходить точна, радіуси і кути згину відповідають параметрам замовлення.

Якщо Ви шукаєте в Києві надійну компанію, якій можна доручити метал для перфорації, згину або різки деталей, Вам варто було б подзвонити до нас. Ми здійснюємо різноманітні послуги по металу, так що Ви можете замовити у нас не тільки послуги «різання, згинання металу» але і виготовлення запчастин для сільськогосподарської техніки, декор або виготовлення сувенірної металевої продукції, перфорацію і інші металоконструкції.
Наші верстати дозволяють нам здійснювати замовлення будь-якої конфігурації, на виготовлення своїх замовлень ми витрачаємо від 3 робочих днів. Якщо Вас влаштовують умови нашої роботи, то замовте у нас послуги «різання, згинання металу» за оптимальною ціною в Києві. Ми порадуємо Вас якісним різом та акуратністю роботи.
Наші постійні клієнти вже знають специфіку нашої роботи, і що результатами такої роботи завжди будуть якісні деталі, які зроблені точно в терміни, без браку і недоробок. Якщо у нас замовляють послуги «різання, згинання металу», ми приступаємо до роботи з усією відповідальністю і з належною увагою.
Фірма «ЕСІ Промметал» зможе виготовити Ваше замовлення в короткі терміни, дуже якісно і швидко. Наші послуги «різання, згинання металу» є одними з кращих, які надаються в столиці.