компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазерна різка та гравіювання

Лазерна різка та гравіюванняСувенірну продукцію роблять не тільки з дерева, скла, пластику, але і з металу теж. Звичайно, для обробки останнього потрібні спеціальні верстати, найсучаснішим і ефективним з яких можна вважати лазерний. Різка та гравіювання – основні види обробки листового металу, які застосовуються в справі виготовлення сувенірів і предметів декору. За допомогою цих способів обробки можна виготовити як дрібні, так і великі вироби, кожен з яких має шанс стати справжнім витвором мистецтва.

Лазерна різка та гравіювання не дарма стали такими популярними. Лазер – той інструмент, за допомогою якого можна здійснити роботи найвищої точності і тонкості. Навіть найдрібніші елементи візерунка будуть виконані так точно і акуратно, як це не зможе зробити жоден інший верстат. Коли до підсумкового результату застосовуються супер строгі вимоги щодо якості, без лазера не обійтися.

Коли потрібна лазерна різка та гравіювання, дзвонять нам. Ми завжди робимо свою роботу на совість і вчасно.

Вартість послуг лазерної різки та гравіювання може варіюватися, так як залежить від обсягів і рівня складності робіт, а також може прораховуватися за різним принципом в різних компаніях. У нас, наприклад, розцінки досить лояльні. До нас звертаються із замовленнями різної складності і масштабності. Тобто, ми готові виконувати як маленькі за обсягом замовлення, так і великі. Якщо знадобилося виконати лазерну різку та гравіювання, а в розпорядженні немає потрібного обладнання, телефонуйте нам. Про терміни і ціну поговоримо по телефону, але тільки після розгляду креслень і обговорення всіх важливих нюансів.

Лазерна різка та гравіювання буде виконана максимально якісно і швидко, якщо доручити цю справу нам.