компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Художня лазерна різка металу

Художня лазерна різка металуМетал хоч і є матеріалом дуже твердим і міцним, все-таки легко піддається деформації. За умови наявності спеціального обладнання його можна гнути і різати, кроїти і зварювати. І якщо раніше якість робіт була не дуже високою, то сьогодні з цим все набагато краще. Різка, наприклад, зараз виконується з високою точністю і фактично без браку. Для цього знадобиться спеціальний лазерний верстат. З його допомогою зараз здійснюється навіть художня лазерна різка металу найвищої якості. Точне дотримання пропорцій, кутів і відстаней між точками, відсутність зазубрин і відколів на краях – ось головні переваги різання лазером.

Художня лазерна різка металу дозволить виготовити зі звичайного листа заліза предмети неймовірної краси. Цим способом можна зробити все, що завгодно, починаючи сувенірною продукцією, закінчуючи цілком функціональними предметами побуту. Наприклад, дуже популярні зараз мангали з декоративними елементами. Різьблені візерунки на бічних стінках і ніжках зроблять цей, здавалося б, примітивний прилад для смаження м'яса предметом захоплення і милування. Методом художньої лазерної різки металу можна зробити і прикрасити не тільки такі великі речі, як мангал, а й дрібні: лінійки, статуетки, рамки для фото і таке інше.

Художня лазерна різка металу – послуга, доступна для замовлення в фірмі «ЕСІ ПРОММЕТАЛ».

У нас лояльні ціни на всі види робіт, в тому числі і на художню лазерну різку металу. При цьому, ми гарантуємо високу якість у підсумку кожного продукту своєї діяльності і дотримання термінів, які були поставлені. З нами працюють як окремі фізичні особи, так і цілі компанії. Телефонуйте – домовимося про умови співпраці, які будуть вигідні і Вам, і нам.

Замовити послуги художньої лазерної різки металу Ви можете у нас.