компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Різка листової сталі

Різка листової сталіРізка листової сталі відбувається під механічним впливом прес-ножиць, гільйотинних, роликових, дискових ножиць. Ще одним поширеним варіантом розкрою листового металу є теплова різка, або ж лазерна. За допомогою лазерного променю, метал нагрівається і таким чином, відбувається різка.

Вам знадобилася різка листової сталі в Києві або Україні? Ви не змогли знайти вигідні ціни і гідну компанію для співробітництва? Молода фірма «ЕСІ Промметал» встигла зарекомендувати себе як успішна і надійна організація, яка обслуговує десятки клієнтів по всій Україні.

Все різання здійснюється на новітньому обладнанні, яке було завезено в Україну від провідних країн-виробників. Якщо Ви бажаєте отримати точний різ і ідеальні деталі, Вам варто довірити різку листової сталі нашому підприємству. Крім різання ми здійснюємо згин, фарбування, перфорацію, гравіювання і багато іншого. Вам варто подивитися повний перелік послуг на нашому сайті.
Акуратність, точність, рівний зріз, що не потребує зачистки - це головні переваги лазерного різання металу на нашому підприємстві. Як правило, різка листової сталі виробляється згідно Ваших креслень і вимірів. Ми тільки вводимо всі необхідні дані в комп'ютерну програму, а верстат сам здійснює різання.
Ми ніколи не підводили своїх клієнтів браком або неточністю різу. Наші українські та зарубіжні партнери бажають співпрацювати тільки з нами, так як ми старанно ставимося до виконання кожного замовлення. Цікавить лазерна різка листової сталі в Києві? Тоді зв'яжіться, будь-ласка, з нами за тими номерами, які є на нашому сайті.

Ми приймаємо замовлення різної складності і кількості. Вам треба було вирізати велику кількість деталей і Вам потрібна різка листової сталі? Компанія «ЕСІ Промметал» розташована в Києві, і Ви зможете без зусиль знайти нас.