компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Різка листового металу лазером

Різка листового металу лазеромУ сучасному світі, де постійний поспіх у всіх справах для людини вже став, мабуть, нормою, постійно розвиваються виробничі технології. Вчені постійно працюють над тим, щоб вдосконалити існуючі верстати, зробити їх ще більш продуктивними і швидкими в роботі. Якщо говорити про різку листового металу, лазер стає все більш популярним у світі і Україні. Лазерний розкрій має безліч переваг. Така технологія дозволяє виконувати великий обсяг роботи за рекордно короткий час. При цьому не втрачається якість. Можна навіть стверджувати, що якість різання навпаки краще, якщо використовувати лазерний верстат, а не звичайний.

Різка листового металу лазером використовується багатьма підприємствами, для роботи яких потрібний швидкий і якісний розкрій металевого листа на деталі. Лазер здатний різати практично все: звичайне залізо, нержавійку, кольорові метали. Тому такий верстат неодмінно стане корисним багатьом. Універсальність обладнання – ще одна властивість, яка дуже цінується в наш час.

Потрібна різка листового металу лазером? Телефонуйте нам! У нас є необхідне обладнання, щоб виконати поставлені Вами завдання.

Звичайно, порізати лист заліза на шматочки можна і спеціальними ножицями. Але це можливо тільки в обмеженій кількості випадків. Лист повинен бути тонким, ножиці – міцними і гострими, форма деталі – досить простою. Різка листового металу лазером не вимагає виконання якихось строгих умов, обмежень. Ця технологія може бути застосована для листів товщиною до 20 мм. А що стосується складності форми деталей, тут взагалі немає ніяких обмежень. Різка листового металу лазером дозволяє виконувати майже ювелірну роботу.

Замовити різку листового металу лазером можна по телефону. Готові креслення для роботи надсилайте нам, використовуючи спеціальну онлайн форму на сайті.