компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Фігурне різання металу лазером

Фігурне різання металу лазеромНавіть з паперу не так просто вирізати щось, точно дотримавшись усіх відстаней, кутів, вигинів та іншого. А якщо говорити про метал, то тут взагалі з точним вирізанням все дуже складно. Так думають багато людей, які не мають відношення ніякого до справи виготовлення предметів із заліза. Насправді, все не так складно. Навіть з металевого листа можна швидко і дуже точно вирізати практично все, що завгодно. Звичайно, не вийде це зробити голими руками. А ось використовуючи хороший сучасний верстат, цілком реально здійснити навіть найскладніше фігурне різання металу. Лазер для цієї справи використовують зараз в тих випадках, коли потрібна особлива точність, відповідність готової деталі кресленню. З більш простими завданнями впорається і звичайний верстат. Хоча, потрібно відзначити тенденцію популяризації лазера не тільки в справі фігурного різання металу. Лазером користуються навіть тоді, коли потрібно виготовити деталі простої форми. Питання в якості. Якщо потрібна точність, акуратність, виконання великого обсягу роботи в малий термін, без хорошого верстата не обійтися. І в цьому випадку на допомогу приходимо ми.

Високоточне фігурне різання металу лазером для нашого підприємства не є проблемою. Адже для цього у нас є необхідне обладнання, в якому не доводиться сумніватися ні нам, ні нашим постійним клієнтам.

Фігурне різання металу лазером – це мрія будь-якого перфекціоніста. Адже тільки так можна досягти ідеалу в цій справі. Без такого верстата створити щось унікальне, супер творче, ювелірне дуже і дуже складно. Фігурне різання металу лазером – це і ідеально рівні краї на зрізі без сколів і зазубрин, і точність дотримання пропорцій, вигинів, форм. І найцінніше в такій технології полягає в тому, що тут в процес взагалі не потрібно втручатися людині. Участь людини закінчується там, де починається праця обладнання. Від замовника потрібно тільки підготувати грамотне креслення без помилок. Все інше зробить машина.

Заявку на фігурне різання металу лазером в «ЕСІ ПРОММЕТАЛ» можна зробити по телефону або онлайн.