компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Різка нержавійки ЧПУ

Різка нержавійки ЧПУЩоб акуратно, з мінімальними втратами і дефектами розкроїти лист нержавійки на окремі детальки, потрібен хороший верстат. Зараз дуже популярним є лазерний верстат для різання, і також плазмовий. Таке обладнання дозволяє творити чудеса при роботі з металом, в тому числі і з нержавіючою сталлю. Результат розкрою дійсно вражає своєю точністю, акуратністю, відсутністю зазубрин на краях елементів. Всі детальки виглядають дуже естетично і не вимагають практично ніякої обробки на кшталт шліфування краю. Різка нержавійки ЧПУ не дарма славиться найкращим методом розкрою. Технологія ця дійсно хороша, з якого боку на неї не дивись. Різка нержавійки ЧПУ дозволяє виготовляти деталі найскладніших форм. При цьому буде дотримана максимальна точність відповідності готової деталі необхідним параметрам.

Різка нержавійки ЧПУ чудово виручить, якщо потрібен високоточний розкрій листа. Рівень якості готового продукту приємно здивує.

Не можна сказати, що така послуга, як різка нержавійки ЧПУ, є дешевим задоволенням. Але за такого рівня якість роботи і готового продукту трохи переплатити зовсім не шкода. Дуже виручить така послуга, якщо піджимають терміни, виконати різання потрібно поскоріше. Різка нержавійки ЧПУ потребує досить небагато часу. Замовлення виконуються швидко і точно.

При роботі з дорогим матеріалом, а також коли матеріалу потрібного не так багато, дуже важливо мінімізувати кількість відходів і браку. Найкращим в цьому плані рішенням буде лазерний крій. Висока точність і дуже тонка лінія розрізу дозволяють працювати з мінімальною кількістю відходів. Імовірність браку теж знижена до мінімуму, так як все робить комп'ютер. Людського фактора практично немає.

Різка нержавійки ЧПУ – інноваційний метод крою, у якого дуже багато достоїнств і практично немає недоліків.