компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Різка легованих сталей

Різка легованих сталей

Різка легованих сталей зараз є звичайним явищем на металургійних підприємствах, з метою продажу листової сталі, а також деталей з її складом. Сталь легована - це міцний і твердий вид металу з нержавіючими властивостями, в складі якого, крім вуглецю і заліза, хімічні елементи (Хром, Селен, Нікель). Такі легуючі елементи роблять сталь міцнішою, кислото- і жаровідпірною, що дозволяє застосовувати її в багатьох сферах діяльності.

Вас цікавить різка легованих сталей і кольорових металів в Києві? Якщо Ви зверніться до підприємства «ЕСІ Промметал», Вам запропонують якісні та ефективні рішення Ваших питань.

Використання легованої сталі є невід'ємною частиною виробничого процесу серед великих промислових, хімічних і харчових підприємств. На будь-якому виробництві необхіден метал, який дозволяє виготовити воістину надійне обладнання і міцні деталі до нього. Різка легованих сталей проводиться вузькопрофільними підприємствами, у яких є спеціальне лазерне або фрезерувальне обладнання.
Легована сталь наділена незвичайними фізико-хімічними характеристиками, серед яких пластичність, стійкість до корозії, жаростійкість і зносостійкість - особливо цінуються металургами. Різка легованих сталей дозволяє виготовити медичні хірургічні інструменти, медичне обладнання. Також сталь використовується для виготовлення коробок передач, валів, шайб та іншого.
Якщо Вам знадобилася різка легованих сталей, Ви можете зробити замовлення на сайті компанії «ЕСІ Промметал». У нашій компанії Вас швидко обслужать і дадуть відповідь на всі питання, які Вас цікавлять. Також Ви можете ознайомитися з обладнанням, яке ми використовуємо при різанні, гравіювання і перфорації металів.

Зацікавила послуга «Різка легованих сталей»? У Києві таку послугу надає успішне і розвинуте підприємство «ЕСІ Промметал».