компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Різка кольорової сталі

Різка кольорової сталіРізка кольоровиї сталі в Києві проводить компанія «ЕСІ Промметал» за вигідними для Вас цінами. Якщо Ви бажаєте, щоб замовлення було виконано точно в терміни, зверніться до нас. Ми надамо для Вас послуги конструктора, який допоможе Вам змоделювати деталі, а також провести необхідні підрахунки. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, виконуємо замовлені деталі з оперативністю.

Ви хотіли б співпрацювати тільки з відповідальною компанією, яка надасть Вам послуги з різки кольорової сталі? В такому випадку, Вам потрібні фахівці з компанії «ЕСІ Промметал». Тут здійснюється різання по металу, вирізка необхідних деталей, перфорація, згин металу. Цікавлять додаткові послуги по обробці металу? Тоді звертайтеся.

Є деталі зі складним контуром, які неможливо зробити без лазерного обладнання. Якщо Вам потрібно розкроїти сталь або інший метал, наприклад, об'ємні фігури , букви, або тонкі деталі, - тут не обійтися без лазерного обладнання. Швидше за все, Вам потрібна різка кольорової сталі. Наше обладнання відмінно справляється з вирізкою різного роду візерунків, букв і т. д.
За допомогою лазера сьогодні можна здійснити досить делікатний розкрій, не пошкоджуючи краї і саму поверхню листа металу. Фігурна вирізка металевих виробів здійснюється тільки лазерним станком. Різка кольорової сталі, або алюмінію, нержавіючої сталі - це популярні послуги на сьогоднішній день. Наша компанія приймає багато замовлень з різання листової кольорової сталі і інших металів.
Хочете, щоб Ваші деталі відповідали всім вимірам Ваших креслень? Ми зробимо все в точності так, як Ви замовляли. Завдяки можливості комп'ютерного управління, різка кольорової сталі ніколи не буває неточною і не виробляє бракованих деталей.

Компанія «ЕСІ Промметал» - це успішне українське підприємство, яке має в своїх цілях задовольнити всі потреби замовника і мати довгострокові, позитивні ділові відносини з ними. Цікавить лазерна різка кольорової сталі в Києві? Залиште Ваші дані і з Вами зв'яжуться хтось із наших конструкторів.