компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Різка чорного металу


Різка чорного металуРобота з чорним металом має свої особливості і труднощі. Матеріал такий володіє досить високою міцністю, тому кроїти, гнути його і таке інше досить важко, якщо немає під рукою хорошого спеціального обладнання. Що стосується саме різки чорного металу, то потрібно відзначити лазерний верстат. Метод лазерного розкрою досить новий, але вже дуже популярний. Немає в цьому нічого дивного або дивовижного. Метод цей хороший, як не крути. З його допомогою можна виконувати найскладніші роботи. Хороший верстат зможе якісно і точно кроїти навіть досить товсті листи металу. Різка чорного металу лазером виключає брак, так як усіма процесами керує спеціально запрограмований комп'ютер. Людина тільки вносить в систему всі дані, необхідні для виконання роботи. А комп'ютер згідно з цими даними точно, швидко, акуратно виконує крій металевого листа.

Різка чорного металу здійснюється нами на сучасному високоточному лазерному верстаті. Якщо щось потрібно розкроїти, звертайтеся до нас!

Чорний метал, як і будь-який інший, в процесі розкрою може рватися і деформуватися. Можуть утворюватися відколи й гострі щербини на краях. Лазерна різка чорного металу виключає такі неприємні ефекти. Край виходить завжди рівним, а метал не деформується через відсутність будь-якого тиску на нього. Це ще одна причина, чому варто обирати саме цю методику в разі, коли потрібна різка чорного металу, та й зрештою, і будь-якого металу. Якщо хочете, щоб вся робота з розкрою була виконана акуратно і швидко, спробуйте замовити таку послугу у нас. У нас для цього є підходящий верстат, на якість роботи якого гріх скаржитися.

Цікавить різка чорного металу? Турбуєтеся про якість, але й переплачувати бажання немає? Тоді телефонуйте в «ЕСІ ПОММЕТАЛ»!