компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазерне різання кольорових металів

Лазерне різання кольорових металівЛазерне різання кольорових металів в наші дні є затребуваною і потрібною послугою. Різка лазерним променем - це порівняно недавній винахід в області обробки металу. Вона по праву вважається передовою, сучасною та ефективною технологією з різання металу, що володіє високою точністю різу. Якщо інші способи нарізки листового металу є менш ефективними і не затребуваними, то саме лазерна різка зараз використовується все більше і більше.

У компанії «ЕСІ Промметал» Ви зможете замовити лазерне різання кольорових металів будь-якого розміру. Наше обладнання дозволяє нам виконувати різання металевих листів з великою площею. Повідомте нам всі необхідні параметри замовлення, і ми здійснимо Ваші побажання.

Лазерне різання кольорових металів дозволяє зробити навіть найскладніші деталі, що вимагають точності розмірів. Безпомилкова комп'ютерна настройка лазерного обладнання робить різку точною і швидкою. Наші замовники отримують своє замовлення в терміни, а також залишаються задоволеними якістю самої різки.
Підприємство «ЕСІ Промметал» - це сучасне і активне підприємство, яке використовує інноваційні технологічні рішення для здійснення різання сталі а також по металообробці. Потрібне лазерне різання кольорових металів? Хочете, щоб замовлення було зроблено швидко і без браку? Надайте виконання Вашого технічного завдання нашим фахівцям.
Верстати з розкрою металу на нашому підприємстві готові здійснити повномасштабну різку металевих листів. Лазерне різання кольорових металів на нашому обладнанні забезпечить максимальну продуктивність, виключаючи брак та інші недостачі. Деталі, які вирізані за допомогою лазера, не вимагають подальшої обробки. Вигини і зрізи виходять ідеально рівними, без кривизни або задирок.

Вам потрібно здійснити лазерну різку кольорових металів в Києві, недорого? Наша фірма готова зробити різку на своєму обладнанні. Просто зателефонуйте нам і повідомте Ваші вимоги та іншу потрібну для нас інформацію.