компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазерне різання чорного металу

Лазерне різання чорного металуБільшість підприємств, яким потрібна різка металу, займаються машинобудуванням або розробкою промислового обладнання. Як і інші матеріали, сталь також можна розрізати, за умови, якщо використовувати для цього верстат з лазерним променем, здатним прорізати товщину металу. Вам потрібна лазерна різка чорного металу? Наше підприємство працює тільки на високотехнологічному обладнанні з різання і обробки металів.

Фірма «ЕСІ Промметал» надає чималий перелік послуг, які дуже затребувані в сільському господарстві при виготовленні запчастин для обладнання, в медицині, в хімічній та промисловій сферах. Лазерна різка чорного металу, популярного виду вуглецевої сталі, сьогодні проводиться в нашій компанії.

Чорний метал широко використовується в будівництві, військовій промисловості і машинобудуванні. Чорним металом називають сплав вуглецю з залізом, які згодом використовуються для виробництва чавуну та інших видів сталі. Лазерна різка чорного металу проходить швидко завдяки новим технологіям розкрою. Різка за допомогою лазерного променя є більш точною, ніж фрезерувальний ніж або інші види різу.
Бажаєте, щоб Ваші деталі повністю збігалися з тими критеріями, які передбачені Вашими кресленнями? Наше обладнання по праву можна назвати ефективним і сучасним апаратом для точної різки. На ньому здійснюється лазерна різка чорного металу об'ємної форми і з широкою площиною.
Напевно, не можна уявити обладнання точніше, ніж лазерний верстат. Цей винахід техніки значно полегшив масове виробництво комплектуючих і різних деталей. Тепер лазерна різка чорного металу робиться в рази швидше, ніж будь-коли це було.

Наші фахівці мають багаторічний досвід різання і обробки металів. Дозвольте нам виконати Ваше замовлення, якщо Вам потрібна лазерна різка чорного металу.