компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Скільки коштує порізати метал

Скільки коштує порізати металПорізати металевий лист на шматочки, вирізати в ньому отвори потрібної форми і розміру, виготовити з листа заліза предмет складної форми в нинішній час дуже легко. Якщо раніше для виконання таких завдань та інших подібних процесів від майстра була потрібна величезна кількість сил і часу, то сьогодні це все робить спеціальний верстат. Гарне обладнання здатне втілити в життя майже будь-які задуми. Не проблема виготовити деталі навіть найскладніших форм і навіть самих маленьких розмірів. Мабуть, кожному стане цікаво, скільки коштує порізати метал на такому чудовому верстаті. Але точної і однозначної відповіді на це питання дати не зможе, напевно, ніхто. Представник спеціалізованої фірми зможе сказати, скільки коштує порізати метал, тільки при наявності у Вас креслення і після обговорення особливостей замовлення. Ціна роботи буде залежати, перш за все, від складності та кількості деталей, які потрібно виготовити.

Скільки коштує порізати метал, зможе Вам сказати наш фахівець. Точна вартість буде названа тільки після обговорення умов замовлення.


Металевий лист – це не папір. Порізати його на шматочки досить складно, якщо немає під рукою спеціального верстата. Слід зазначити, що верстати такі бувають різними за способом роботи і якістю кінцевого результату. Скільки коштує порізати метал, від виду використовуваного верстата теж буде залежати. Якщо Ви цінуєте свій час, якщо для Вас важливішою є якість, а не вартість роботи, то вибирайте різання лазерним станком. Результати, отримані на такому верстаті і на звичайному (з різцем), будуть разюче відрізнятися. Лазер розріже лист металу на елементи з точним дотриманням зазначених параметрів. Краї отриманих деталей будуть ідеально рівними і гладкими. Якщо Ви запитаєте, скільки коштує порізати метал лазером і звичайним верстатом, відповіді напевне будуть відрізнятися.

Замовляючи послуги різання і цікавлячись, скільки коштує порізати метал, уточнюйте, який верстат буде використаний. Це вплине і на якість роботи, і на ціну.