компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Різання металу на замовлення

При виготовленні майже всіх металевих виробів використовується така процедура як різання. Сьогодні листи металу ріжуться зовсім не так, як кілька десятиліть тому. Зараз популярним є лазерне різання металу. На замовлення такого плану роботи в Україні здійснюють спеціалізовані компанії. Найчастіше це підприємства, що займаються всіма видами обробки металолистів і виготовленням металевих виробів.

Високоточне різання металу на замовлення – послуга, яку надає наше підприємство.

Різання металу на замовленняВикористання замість різака лазерного променя дозволяє отримувати максимально якісний зріз. Зріз такий завжди гладкий і рівний. Зазублин, відколів та інших подібних дефектів тут Ви не побачите ніколи. Напрочуд точно можна вирізати деталь будь-якої геометрії і розміру. Багато що з того, що може зробити лазер, звичайному верстату для різання не під силу. Для виготовлення складних елементів зараз не потрібно багато часу. Лазерна установка для різання металу на замовлення може виконати величезний фронт роботи за рекордно короткий часовий проміжок.

Різання металу на замовлення – послуга дуже затребувана в сучасному світі. Без металевих деталей людство зараз просто не може обійтися. Звичайно, на великих машинобудівних та інших подібних підприємствах є свої цехи, в яких відбувається розкрій листа металу на елементи потрібних розмірів і форм. Для невеликих підприємств і приватних осіб купувати та обслуговувати власний верстат немає сенсу. Вони можуть скористатися послугами спеціалізованих компаній, які можуть виконати на замовлення різання металу. Деякі такі фірми працюють тільки з власним матеріалом, деякі навпаки – тільки з матеріалом замовника. Наша фірма в цьому плані є універсальною. Ми готові виконати розкрій, використовуючи як свою матеріальну базу, так і базу клієнта.

Якщо потрібне якісне різання металу на замовлення, звертайтеся в нашу фірму!