компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Повздовжній розкрій металу

Вам потрібно зробити повздовжній розкрій металу? Ви шукаєте вигідні пропозиції? Компанія «ЕСІ Промметал» пропонує Вам зробити якісний повздовжній розкрій металу за привабливими цінами.

Повздовжній розкрій металуЗараз більшість компаній здійснює розкрій металу для виготовлення обладнання, машин і деталей. Якщо Вашому підприємству потрібні вузькі стрічки з металу, то Вам не вигідно замовляти кілька штук, тоді як вирізати їх на верстаті буде набагато швидше.

Вам потрібно вирізати довгі стрічки металу за допомогою поздовжнього розкрою? Тоді Вам потрібно звернутися в компанію «ЕСІ Промметал».

Повздовжній розкрій металу проводиться автоматично, за допомогою металорізного верстата. Крім поздовжнього розкрою металу є ще і поперечний. Той і інший використовується для виготовлення матеріалу для різного роду конструкцій або обшивки корпусів.

Для поздовжнього розкрою металу найчастіше використовують верстат з роликоподібним ножем, який з легкістю розрізає рулони або листи металу.

Існує також і художня раскройка металу. Цей вид різання використовується для виробництва всіляких прикрас. Але найшвидшим і точним розкроєм металу безсумнівно, є лазерний вид різки. Він практично не має ніяких недоліків, адже готові деталі радують свого замовника якістю і акуратністю.

Компанія «ЕСІ Промметал» пропонує Вам співпрацювати з нами в сфері металообробки. Якщо у Вашого підприємства виникла потреба розрізати металеві листи за допомогою поздовжнього розкрою металу, зверніться в нашу компанію. Ваше замовлення буде виконано швидко і акуратно!