компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазерна різка сталі

Ви шукаєте, де здійснити лазерну різку сталі? Вам потрібно терміново зробити своє замовлення? Компанія «ЕСІ Промметал» здійснить Ваше замовлення в найкоротші терміни. Адже лазерна різка сталі на нашому підприємстві проводиться швидко і якісно.

Лазерна різка сталіЯкщо у Вас вже є в наявності листовий метал і Вам необхідно вирізати з нього вироби, тоді зверніться в нашу компанію.

Лазерна різка сталі на сьогоднішній день є дуже затребуваною послугою серед промислових підприємств. Вирізка нових деталей, обшивка а також складання устаткування - все це не обходиться без нарізки металевих виробів. У нашій компанії здійснюється лазерна різка різних за величиною металевих виробів.

Серед переваг лазерної різки сталі неможливо виділити її економічність. Адже лазер при вирізанні може здійснювати різку між деталями на дуже маленькій відстані. Це дозволяє вирізати ще додаткові деталі на зекономленій частині металу. Ще одна важлива перевага лазерної різки полягає у відсутності деформації металу. Це обумовлено тим, що лазер не має впливу на метал, як скажімо, ніж або прес. Поверхня металу і виготовлених виробів залишаються рівними і без зазубин.

Сучасні лазерні верстати здійснюють розкрій майже всіх матеріалів. Акуратність і оперативність, точність роботи - головні переваги лазерних верстатів.

Ви хочете, щоб Ваші деталі після вирізки були акуратними і і рівними? Тоді зараз слушний час звернутися за допомогою в компанію «ЕСІ Промметал».