компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазерна різка ЧПУ

Вам необхідна лазерна різка ЧПУ? Ви зайняті пошуком компанії, яка вміло зробить свою справу? Тоді Ви знайшли саме те, що шукали. Компанія «ЕСІ Промметал» займається лазерною різкою ЧПУ і допоможе Вам здійснити всі Ваші плани.

Лазерна різка ЧПУЛазерний верстат ЧПУ відрізняється своєю багатофункціональністю і практичністю. Він виконує гравірувальні роботи скла, гуми, дерева і т.д. Завдяки тому, що лазер виконує різання і не контактує з матеріалом, стало можливим гравірувати і тендітні речі. При лазерній різці ЧПУ матеріал тепер не потрібно фіксувати верстатом або затискачем. Не всі верстати можуть працювати, наприклад, з гумовими виробами. Але саме лазерний верстат ЧПУ може здійснити різання гумових виробів. Для багатьох виробників гумових або прогумованих виробів це дуже зручно.

Завдяки лазерній різці, верстат ЧПУ може за короткий інтервал часу обробити безліч матеріалу. Якщо Вам потрібно вирізати гострий виріб, тоді лазерний верстат ЧПУ - ідеальне рішення для Вас, адже він не округлює гострі кінці матеріалу.

В даний час лазерні верстати придбали високу популярність в промисловості України. Зараз ці верстати використовують при виготовленні меблів і дерев'яних виробів, пластасси і скла.

Компанія «ЕСІ Промметал» професійно займається обробкою і різкою матеріалів, в основному, металу.

Лазерна різка ЧПУ проводиться в нашій компанії швидко і за вигідними цінами. Зверніться до нас за телефонами або ж через форму зворотного зв'язку. Наші фахівці будуть раді розповісти Вам про послуги нашої компанії!