компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Послуги лазерного різання металу

Послуги лазерного різання металуЯкщо Вам знадобилися послуги лазерного різання металу, тоді ми пропонуємо Вам свою співпрацю. Наше підприємство займається різними видами обробки металолистів, зокрема і їх лазерною різкою. На замовлення такі роботи ми можемо виконати для кожного, у кого є така необхідність. Ми пропонуємо свої послуги людям, які цінують якість виконаної роботи і свій час. Так як працюємо на найсучаснішому високоточному обладнанні, то можемо поручитися і за точність, акуратність роботи, і за швидке її виконання. Надання послуг лазерного різання металу проводиться відповідно до сучасних вимог. Ми гарантуємо точну відповідність готового виробу наданим кресленням. Наші верстати працюють автоматично, що виключає людський фактор і, як наслідок, випадки появи браку. На нашому обладнанні можливо виготовити деталь будь-якої форми і складності. Послуги лазерного різання металу, що надаються нашим підприємством, напевно зможуть задовольнити вимоги і побажання навіть найвибагливіших замовників.

Перш ніж оформити замовлення на послуги лазерного різання металу, Вам доведеться скласти креслення майбутньої заготовки або декількох заготовок. Правильне і точне креслення — це те, без чого розкрій металевого листа не зможе бути здійснений. Готове креслення Ви можете надати нам на ознайомлення будь-яким зручним способом. Переслати креслення і оформити замовлення на послуги лазерного різання металу можна прямо на сайті, за допомогою електронної пошти або в момент особистої зустрічі з нашим фахівцем. Вартість робіт буде розрахована з урахуванням їх складності, масштабності, обсягу.

Наша компанія готова надавати послуги лазерного різання металу наступних видів: конструкційна і нержавіюча сталь, мідь, алюміній, латунь.