компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазерне гравіювання на металі

Лазерне гравіювання на металі — це спосіб нанесення напису або малюнка на предмет спрямованим променем лазера. В процесі випалюється матеріал і залишається фактурний рельєф. В цьому і полягає особливість цього методу декорування. У такої методики є багато переваг перед іншими популярними способами нанесення візерунків. Найважливішою перевагою є те, що весь процес відбувається автоматично, тобто, немає фізичного впливу на поверхню. Лазерне гравіювання на металі повністю виключає можливість браку, що теж досягається за рахунок автоматизації процедури. Також слід відзначити відмінні показники довговічності зображень, створених методом лазерного гравіювання. На металі малюнок і / або напис зберігається протягом багатьох років, не стираючись і не втрачаючи чіткість і яскравість.

Лазерне гравіювання на металіМетодом лазерного гравіювання на металі можна прикрасити безліч предметів. Медалі і нагородні кубки, посуд, годинник і біжутерія — це лише короткий список.

Для гравіювання використовують різне устаткування, що відрізняється, перш за все, своєю точністю. Чим точніше верстат, тим акуратніше і чіткіше він зможе нанести бажаний візерунок на предмет. Чіткі й рівні лінії, однакова глибина випаленого сліду, точна відповідність малюнка на металі тому, який зображено в кресленні, - це і є головні ознаки якісного гравіювання. Наше підприємство використовує для роботи найкраще сучасне обладнання. Лазерне гравіювання на металі, зроблене у нас, обов'язково відповідає вимогам по якості роботи і готового продукту.

Цікавить лазерне гравіювання на металі? Якісне виконання такої роботи Ви можете замовити у нас.