компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Згинання виробів з листового металу

Згинання виробів з листового металуСтворювати металеві деталі складної форми можна декількома способами. Для цього можуть бути використані наступні технологічні процеси: зварювання і / або згинання. Звичайно, не всі деталі можна зробити виключно методом зварювання або методом згинання листа. І все ж у багатьох випадках достатньо зігнути плоску заготовку, вирізану з листа металу, по потрібним лініях на потрібні кути, щоб отримати необхідний виріб. Згинання виробів з листового металу застосовується досить широко за рахунок деяких переваг такої методики. Методом згинання можна отримати цілісні деталі складної форми, тобто без зварювальних швів. Безшовні деталі краще протистоять механічним пошкодженням і зносу. Якщо раніше створювати складні металеві предмети з точним дотриманням кутів згину без розрізання на частини і зварювання було проблематично, то зараз на сучасному обладнанні можна здійснювати високоточне згинання виробів з листового металу самої різної геометрії.

Згинання виробів з листового металу з використанням нових імпортних верстатів і справді дозволяє сьогодні вирішувати багато завдань машинобудування, приладобудування та інших галузей промисловості. Згинання виробів з листового металу сьогодні дуже затребуване. Замовити згинання можна в нашій спеціалізованій компанії, що займається різними видами обробки металу.

Згинання виробів з листового металу в нашій фірмі здійснюється на новітньому швейцарському обладнанні, що дозволяє гарантувати високу якість готового виробу.

Замовляючи згинання виробів з листового металу у нас, Ви гарантовано отримаєте в результаті вироби, що відповідають необхідним параметрам. Ми виготовимо для Вас деталі з точним дотриманням геометричних даних, довжин, відстаней і кутів.