компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Згинання рубка металу

Робота з металом може бути досить складною справою, якщо не використовувати спеціальне обладнання. Вирізати з металевого листа необхідну деталь, зігнути сталевий лист, зробити в ньому отвір навіть при наявності якихось інструментів буде непросто. А ось за допомогою спеціальних верстатів, пресів зробити всі перераховані вище маніпуляції ніяких труднощів не викличе. Рубка, згинання металу на сучасному обладнанні здійснюється дуже швидко і дуже легко. Тому, якщо виникає необхідність зробити яку-небудь деталь, краще відразу звернутися за допомогою в спеціалізовану компанію. Тут в найкоротші терміни і без найменших труднощів здійснять згинання та рубку металу, виготовлять потрібну деталь згідно з наданим кресленням.

Згинання рубка металуЗгинання рубка металу з використанням верстатів, а не ножиць або молотка, має величезну кількість переваг. Про те, що такий спосіб обробки металу набагато більш зручний і швидкий, само собою зрозуміло. Крім того, верстат згинає лист металу або ріже його чітко по лінії, без найменших відхилень. Так рівно і так акуратно розрізати або зігнути метал по прямій лінії вручну або із застосуванням примітивних підручних засобів просто неможливо. Маючи точне і докладне креслення майбутнього виробу, а також сучасне устаткування, можна за дуже короткий час зробити дуже якісний продукт. Згинання, рубка металу, здійснена в спеціалізованій компанії — це найкращий варіант в справі обробки металу з можливих.

Телефонуйте на наше підприємство, якщо потрібне високоякісне (точне, швидке, акуратне) згинання рубка металу. Телефони для зв'язку вказані на нашому сайті.

Наше підприємство працює по буднях. Якщо є бажання замовити рубку і/або згинання металу, телефонуйте. Далі ми розглянемо Ваш креслення, визначимо складність майбутньої роботи і озвучимо вартість. Виконання замовлення не займе багато часу.