компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Згинання листового металу на замовлення

Згинання листового металу на замовленняОбробка металу і виготовлення деталей з цього матеріалу в наш час є дуже важливою галуззю промисловості. Сучасний світ неможливо просто уявити без різноманітної техніки, машин, верстатів, агрегатів і так далі. І без металевих деталей і конструкцій в справі виробництва сучасної техніки не обійтися. Виготовлення частин різноманітних машин і металоконструкцій здійснюється різними способами. Один з таких способів — згинання листового металу. На замовлення деталі методом загинання листа виготовляє наше підприємство. Використання високоточного листозгинального преса швейцарського виробництва дозволяє нам брати на виконання замовлення різної складності, гарантуючи в кожному випадку найвищу якість результатів своєї праці. На замовлення згинання листового металу у нас може здійснити кожен бажаючий. Для цього необхідно надати нам готове креслення необхідного виробу. Далі обговорюються різні нюанси і вартість. Ціна розраховується індивідуально для кожного замовлення. Згинання листового металу на замовлення буде коштувати тим дорожче, чим складніше геометрія деталі і чим більше її розмір.

Підприємство надає в Україні послуги з обробки металу. Згинання листового металу на замовлення — один з видів нашої діяльності.

У нас можна замовити виготовлення найрізноманітніших металевих предметів. Згинання листового металу на замовлення — лише один з тих методів обробки металу, які ми використовуємо в своїй роботі. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо створити потрібну деталь по Вашим кресленням. Завдяки наявності сучасного обладнання, ми можемо гарантувати точну відповідність готової деталі заявленим в кресленні параметрам. Згинання листового металу на замовлення та інші роботи по металу ми виконуємо на високому якісному рівні.