компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Обробка листового металу (згинання, рубка)

Металеві вироби використовуються повсюдно. Деталі з металу є практично незамінними в багатьох виробничих галузях завдяки їх технічними якостями і властивостями. Для створення деталей з такого матеріалу необхідна якісна обробка. Часом власної виробничої бази підприємства для виготовлення всіх деталей продукції не вистачає, тому обробку листового металу (згинання, рубка і т.д.) вони замовляють в інших фірмах.

Обробка листового металу згинання рубкаІноді більш вигідним і раціональним рішенням є замовлення такої послуги як обробка листового металу (згинання, рубка) в сторонніх підприємствах, адже для цього необхідно дороге професійне обладнання. Вартість обробки листового металу, а зокрема його згинання, рубки, різання, є цілком помірною. Особливо вигідно замовляти обробку великої кількості деталей або інших різних металевих елементів.

Якщо Вам знадобилася високоякісна і оперативна обробка листового металу (згинання, рубка), то з таким завданням професійно і швидко впорається фірма «ЕСІ Промметал».

Ми пропонуємо своїм замовникам дійсно оперативну і високоякісне згинання, рубку, різання листового металу, а також інші види обробки по найбільш демократичній ціні в Україні. Ми надаємо досить широкий спектр послуг по обробці листового металу (згинання, рубка, різання, фарбування порошковою фарбою, гравірування і т.д.) При цьому саме у нас Ви знайдете найбільш оптимальне співвідношення ціна-якість. Детальніше дізнатися про наші послуги, а також про розцінки на обробку металу Ви можете, зв'язавшись з представниками компанії «ЕСІ Промметал» по телефону.