компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Різка металу ЛАЗЕРОМ ЦІНА

Різка металу ЛАЗЕРОМ ЦІНА

У різних сферах промисловості і в виробничих процесах досить часто буває необхідно вирізати з металу різні вироби або заготовки, а також порізати метал, зробивши його потрібних розмірів. Сьогодні найбільш оптимальним способом виконати таке завдання є різання металу лазером. Ціна послуги в Україні цілком помірна і доступна для більшості споживачів.

Основними перевагами різання металу лазером (ціна варіюється) є висока точність і простота роботи. Лазер працює швидко і точно, виконуючи команди, внесені в програму. Завдяки цьому виключаються похибки, які присутні при механічній обробці металу. А відсутність необхідності механічного впливу на метал, дозволяє говорити про простоту і зручність обробки навіть тендітних матеріалів.

Ціна на різку металу лазером коливається в залежності від складності та обсягу замовлення, а також від розцінок конкретного підприємства, яке надає даний вид послуг.

Професійна різання металу лазером, ціна якої помірна, здійснюють фахівці нашої компанії.

Використовувати даний спосіб різання можна для самих різних видів металу, без праці здійснюючи фігурний розкрій. Різання металу лазером, ціна на яку у нас вигідна, дозволяє втілити найскладніші і сміливі дизайнерські задумки.

У нас Ви можете замовити обробку як Вашого металу, так і нашого. Використання сучасного обладнання дозволяє нам добиватися гладкого, рівного зрізу, зводячи до мінімуму ризик деформації металу.

Якщо Вам необхідні різки металу лазером, ціна якої не збентежить, то звертайтеся до нас.