компания ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на facebook видеоканал компании ЭСИ ПРОММЕТАЛЛ на youtube

 

Лазерна різка ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

Лазерна різка ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

На сьогоднішній день найбільш ефективним способом обробки металу і виробів з нього по праву вважається лазерна різка. Сучасні лазери, які бувають різних типів, мають високу точність, вони передбачають механічний вплив на метал, завдяки чому роблять процес роботи з матеріалом значно простіше і зручніше.

Лазерне різання листового металу є в Україні досить затребуваною послугою. До неї вдаються споживачі, яким необхідна швидка, точна і максимально якісна обробка матеріалу для його подальшого використання. Для різання підходить сталь, сплави алюмінію, різні види кольорового металу. Також завдяки тому, що механічний контакт з матеріалом відсутня, можлива робота зі схильними до деформації і крихкими матеріалами.

У Києві не багато компаній можуть запропонувати лазерну різку листового металу високого рівня, так як для цього необхідне потужне, сучасне обладнання, яким оснащені не всі підприємства.

Вартість лазерного різання листового металу може коливатися в залежності від різних факторів. Щоб дізнатися точну вартість для конкретного замовлення, найкраще проконсультуватися з фахівцями.

Якщо Вас цікавить професійна лазерна різка листового металу, то варто звернутися в нашу компанію.

Використовуючи сучасне обладнання, ми незмінно досягаємо високих результатів лазерного різання листового металу. Вирішивши співпрацювати з нами, Ви можете бути впевнені, що Ваше замовлення з лазерного різання, гнуття або перфорації листового металу буде виконаний максимально оперативно і якісно.

Лазерне різання листового металу - це оптимальний спосіб ефективної обробки металу.